fbpx
tło oferty pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

Twoje zadania będą koncentrowały się na pracach programistycznych realizowanych przez zespół zbudowany w taki sposób, abyś mógł doskonalić techniczne i miękkie kompetencje. Będziesz miał szansę uczestniczyć w projektowaniu, rozwijaniu i konfigurowaniu platformy IBM BPM w innowacyjnych projektach dla przedsiębiorstw z branży bankowości, ubezpieczeń i telekomunikacyjnej, które kończą się wdrożeniem produkcyjnym i przynoszą naszym klientom realną przewagę konkurencyjną.

WYMAGANIA

Znajomość produktu IBM BPM poparta przynajmniej rocznym doświadczeniem w projekcie.
Znajomość metodyki PLAYBACK, AGILE.
Znajomość: JavaScript, Ajax, HTML5, CSS, SASS, jQuery, Bootstrap, SOAP, REST API, Webservice.
Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL.
Znajomość notacji BPMN i doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych.
Doświadczenie w implementacji integracji BPM z innymi systemami biznesowymi.
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Znajomości języka angielskiego na poziomie A2.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ

Znajomość IBM IIB, IBM ODM, DataPower, IBM API Connect, IBM P8
Certyfikat dewelopera aplikacji IBM BPM

OFERUJEMY

Elastyczny system kontraktacji, dostosowany do oczekiwań kandydata.
Pracę w zespole pasjonatów.
Focus na rozwój w oparciu o wybraną ścieżkę kariery, wsparcie mentorskie.
Szkolenia i certyfikaty.
Program Talentów.
Atrakcyjne wynagrodzenie, zawierające premie i bonusy.
Poszanowanie wartości takich jak:
Jakość, Odpowiedzialność, Uczciwość, Doskonalenie umiejętności, Doświadczenie.

*Warszawa gra w Pokera
*Gdynia gra w planszówki
*Kraków ma drużynę w LOL’a

bottom oferta pracy ibpm