tło oferty pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

Jako Business Development Manager (BDM)będziesz odpowiedzialna/y za sprzedaż usług IBPM (konsulting, wdrożenia i utrzymanie rozwiązań IT opartych o platformy IBM middleware) oraz licencji na oprogramowanie IBM, IBPM, iGrafx do nowych klientów, aktywne utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz sprzedaż i rozszerzenie obszarów współpracy u istniejących klientów.

WYMAGANIA

minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży dla klientów w sektorze dużych i średnich przedsiębiorstw
doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu
doświadczenie w utrzymaniu klientów i  poszerzaniu portfela sprzedaży u istniejących klientów
znajomość technik sprzedaży produktów i usług dużej wartości
umiejętność szybkiego i trafnego określania potrzeb klientów
doświadczenie w sprzedaży usług wdrożenia oprogramowania przynajmniej jednego z wymienionych typów: BPM, ESB, BRM, Bazy Danych, MDM
doświadczenie w sprzedaży usług konsultingowych i informatycznych
umiejętność ścisłej współpracy z Delivery i HR
mile widziana znajomość modeli sprzedaży oprogramowania IBM
mile widziana znajomość modeli prowizyjnych IBM
gotowość i chęć częstych podróży do klientów na terenie Polski i poza granicami Polski,
doświadczenie i determinacja w bieżącym utrzymywaniu i aktualizacji systemu CRM
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ

Znajomość metodyki Agile.
Samodzielność i konsekwencja w działaniu.
Asertywność w kontaktach z klientami.
Współpraca w zespole.
Nastawienie na rozwój.
Umiejętność i skuteczność w realizacji procesu sprzedaży.

OFERUJEMY

Elastyczny system kontraktacji, dostosowany do oczekiwań kandydata.
Pracę w zespole pasjonatów.
Focus na rozwój w oparciu o wybraną ścieżkę kariery, wsparcie mentorskie.
Szkolenia i certyfikaty.
Program Talentów.
Atrakcyjne wynagrodzenie, zawierające premie i bonusy.
Poszanowanie wartości takich jak:
Jakość, Odpowiedzialność, Uczciwość, Doskonalenie umiejętności, Doświadczenie.

*Warszawa gra w Pokera
*Gdynia gra w planszówki
*Kraków ma drużynę w LOL’a

bottom oferta pracy ibpm