tło oferty pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

Twoja praca to przede wszystkim prowadzenie warsztatów metodyczno-analitycznych, przygotowywanie dokumentacji analityczno-projektowej w ramach projektów wdrożeniowych i konsultingowych oraz monitorowanie realizacji wymagań biznesowych, tworzenia przypadków testowych i przebiegu testów, weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z wymaganiami. Twój udział w projektach jest niezbędny od początku do końca jego trwania, choć poziom zaangażowania będzie ulegał zmianie.

WYMAGANIA

Znajomość notacji BPMN.
Doświadczenie w analizie, modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych.
Praca w narzędziach ARIS, BWL, JIRA.
Znajomość metodyki PLAYBACK, AGILE.
Przygotowywanie dokumentacji analityczno – projektowej.
Prowadzenie warsztatów analitycznych.
Identyfikacja i dokumentacja wymagań.
Wysokie kompetencje komunikacyjne.
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ

Doświadczenie w koordynowaniu i monitorowaniu prac zespołu projektowego.
Samodzielność.
Zdolności Analityczne.
Współpraca w zespole.
Nastawienie na rozwój.

OFERUJEMY

Elastyczny system kontraktacji, dostosowany do oczekiwań kandydata.
Pracę w zespole pasjonatów.
Focus na rozwój w oparciu o wybraną ścieżkę kariery, wsparcie mentorskie.
Szkolenia i certyfikaty.
Program Talentów.
Atrakcyjne wynagrodzenie, zawierające premie i bonusy.
Poszanowanie wartości takich jak:
Jakość, Odpowiedzialność, Uczciwość, Doskonalenie umiejętności, Doświadczenie.

*Warszawa gra w Pokera
*Gdynia gra w planszówki
*Kraków ma drużynę w LOL’a

bottom oferta pracy ibpm