Akademia IBPM

Oferta IBPM

Akademia IBPM

Słuchaczem Akademii może zostać każdy, kto ma tytuł inżyniera albo licencjata, niezależnie od kierunku studiów. Nie trzeba być po informatyce, posiadać doświadczenia w pracy w branży IT. Pomagamy zdobyć nową specjalizację lub przekwalifikować się do pracy z technologiami IBM BPM, IBM ODM lub IBM Integration Bus.

Akademia IBPM

Kto może zostać słuchaczem Akademii?

Każdy, kto ma tytuł inżyniera albo licencjata, niezależnie od kierunku studiów może zgłosić się do udziału w naszym programie. Nie trzeba być po informatyce, posiadać doświadczenia w pracy w branży IT.

Stawiamy na praktykę

Akademia trwa około 4 miesięcy. W tym czasie słuchacz zostaje przez nas zatrudniony na podstawie umowy zlecenia, jako stażysta albo praktykant.

Pierwszy miesiąc zaczynamy od indywidualnie dobranych kursów, podczas których każdy ma możliwość pracowania z naszymi najlepszymi specjalistami.

W drugim miesiącu słuchacz zaczyna czynnie uczestniczyć w naszych projektach. Nie mamy wygórowanych oczekiwań, jednak chcemy w tym czasie sprawdzić w praktyce, jak wiedza, zdobyta wcześniej, jest przez kursantów wykorzystywana w praktyce. Ten etap Akademii uczestnicy najczęściej zaczynają od testów i wykonywania tak zwanego proof of concept.

W trzecim i czwartym miesiącu kursant pracuje przy naszych projektach komercyjnych, supportowych i rozwojowych.

Akademia kończy się ustnym egzaminem wewnętrznym, podobnym do tego, jaki przeprowadza IBM. W ten sposób kursant przygotowuje się do zdania certyfikatu. To nie jest wymagane, ale szczerze każdemu to polecamy!

Co potem?

Po zdaniu wewnętrznego egzaminu każdy ma szansę zostać naszym Junior Developerem i dostać zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Staż może odbyć na przykład w PwC, ponieważ jest to firma, z którą aktywnie współpracujemy.